Har du funderingar kring något, tveka inte

att höra av dig. Om du är hyresgäst görs

felanmälan under fliken felanmälan.

Tveka inte att
höra av dig!

Ring oss

Vår växel är öppen 08:00-16:00 Mån-Fre

08-50235150

Maila oss

För kontakt med en specifik medarbetare
hittar du mailadressen under respektive bild.
Vi ser fram emot
att höra från dig!

Ring oss

Vår växel är öppen 08:00-16:00 Mån-Fre

08-50235150

Maila oss

För kontakt med en specifik medarbetare
hittar du mailadressen under respektive bild.
Vi ser fram emot
att höra från dig!

För kontakt med en specifik medarbetare hittar du mailadressen under respektive bild. Vi ser fram emot att höra från dig!

Ekonomi

Gösta

Gösta Carlberg

Administration

08-93 97 99

gosta.carlberg@kvalitetsbostader.se

Jan

Jan Uddenberg

Ekonomi

0700-35 36 99

jan.uddenberg@kvalitetsbostader.se

Johanna

Johanna Wislander

Ekonomiassistent – Avier och hyror

073-542 99 19

johanna.wislander@kvalitetsbostader.se

Emma

Emma Martinsson

Koordinator

Projektledning

Jakub

Jakub Tomaszunas

Projektstyrning

070-358 69 43

jakub.tomaszunas@kvalitetsbostader.se

Förvaltning

Per

Per Karlsson

Ansvarig uthyrning

08-50235150

per.karlsson@kvalitetsbostader.se

Jacob Heideman

Förvaltning Karlskrona

08-50235150

jacob.heideman@kvalitetsbostader.se

Sandra

Sandra Jozwiak

Lokalvård

0737-17 62 13

Zaneta

Zaneta Klejborowski

Lokalvård

0737-17 62 13

Stefan

Stefan Mienert

Fastighetsskötare Växjö

0730-67 55 50

stefan.mienert@kvalitetsbostader.se

Jonas

Jonas Rathjen

Förvaltning Kalmar

0702761714

jonas.rathjen@kvalitesbostader.se